stawu kolanowego Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Ortezę z systemem ACL Precision można stosować w przypadku: uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego (ACL) leczonego operacyjnie lub zachowawczo, uszkodzeń pozostałych więzadeł kolana: LCL, MCL i PCL, po rekonstrukcji więzadeł kolana, zwichnięć stawu kolanowego, skręceń stawu kolanowego, niestabilności bocznej kolana, po innych zabiegach operacyjnych...

 • Orteza typu otwartego AM-OSK-O/2RA jest profesjonalnym wyrobem medycznym kl. I poprawiającym wydolność chodu, służącym do rehabilitacji uszkodzeń stawu kolanowego.Została wykonana z nowego surowca ProSIX. Jest to innowacyjny materiał, który doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt kończyny.

 • AM-OSK-OL/1R to orteza typu otwartego, wykonana z perforowanej pianki neoprenowej, dwustronnie pokrytej tkaniną okładkową. Ta wewnętrzna perforacja pozwala na swobodne oddychanie skóry i odprowadzanie nadmiaru ciepła. 

 • Ortezę można stosować w przypadku: zwichnięć stawu kolanowego, skręceń stawu kolanowego, niestabilności bocznej kolana, uszkodzeń więzadeł kolana LCL, MCL i ACL, po rekonstrukcji więzadeł kolana, po innych zabiegach operacyjnych (ortopedia)

 • Nowoczesna orteza jednoszynowa stawu kolanowego wykonana z ramy o niskiej wadze zapewniającej ochronę z jednoczesną korekcją w stawie kolanowym.

 • ACL Bold to nowy ,sportowy stabilizator więzadeł krzyżowych ze specjalnymi ramami na udzie i piszczeli ,które elastycznie dopasowują się do każdej nogi. 

 • Stabilizator na kolano Breg X2KStabilizator kolana firmy Breg.Podobnie jak stabilizatory Fusion orteza ta idealnie nadaje się do użytkowania podczas codziennej aktywności, a także podczas uprawiania sportu. Szczególnie dobrze spraawdza się w narciarstwie..

 • - Pooperacyjne i profilaktyczne leczenie więzadeł krzyżowych przednich i tylnich (ACL i PCL)- Ograniczenie objawów przedniej lub tylnej szuflady- Zmniejszenie rotacji wewnętrznej- Optymalne stabilizowanie przez system 4 punktowy- Unieruchomienie- Stabilizowanie boczne stawu kolanowego

 • Zespół niestabilności (urazowych / zwyrodnieniowych). ACL, MCL, LCL, PCL lub łączone niestabilności. Przed i pooperacyjne leczenie. Długotrwała rehabilitacja. Stabilizacja podczas uprawiania sportu (np. tenis).

 • Wskazania: zerwanie przedniego, tylnego lub obu więzadeł krzyżowych  zerwanie więzadła pobocznego zachowawcze leczenie niestabilności.

 • Jedna z najbardziej dynamicznych ortez stanowiących profilaktykę uszkodzeń więzadła ACL.  Orteza doskonale współpracuje z ruchem kończyny i nie obciąża stawów. Jest najczęściej wybieranym zabezpieczeniem kolana przez osoby uprawiające sporty kontaktowe.

 • Orteza Armor FourcePoint stanowi niezaprzeczalnie najmocniejszą ochronę więzadeł stawu kolanowego na rynku. Przeznaczona w szczególności dla osób uprawiających sporty o podwyższonym ryzyku urazów więzadła ACL. Zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa i najpewniejszą ochronę kolana.  

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów