Przelew Bankowy

Jest to najbezpieczniejsza i najprostsza metoda płatności, wybierając ten sposób płatności dokonują Państwo przelewu pieniędzy ze swojego konta bankowego bezpośrednio na konto naszej firmy, wykluczając firmy zewnętrzne pośredniczące w tej płatności. W tytule przelewu prosimy o podanie numer swojego zamówienia, który otrzymali Państwo w wiadomości e-mail potwierdzającej zakupy w naszym sklepie. Prawidłowy tytuł przelewu powinien zawierać informację o numerze zamówienia np. "Opłata za zamówienie numer abc”, co pozwoli nam na szybka weryfikację wpłaty z zamówieniem w sklepie i wysłanie go do Państwa.

Numer konta bankowego do zapłaty za zamówiony towar: Bank Zachodni WBK: 95 1090 1809 0000 0001 2198 8513

Pobranie

To forma płatności ,która polega na przekazaniu płatności gotówkowej przy odbiorze towaru kurierowi, który go dostarcza czyli (firma kurierska). W tym wypadku należy posiadać przy sobie określoną sumę pieniędzy.

Odbiór Osobisty

Zamówiony towar można odebrać osobiście w naszej firmie, nie ponosząc żadnych kosztów wysyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Dostawa zamówionych towarów:

StatusWagaCena bruttoOperator
Paczka Opłacona z góry do 30 kg 16 zł Firma Kurierska
Paczka pobraniowa do 30 kg 20 zł Firma Kurierska

Koszty dostawy, w zależności od dokonanego wyboru co do sposobu dostawy i miejsca docelowej dostawy zostaną automatycznie skalkulowane i wskazane w danym zamówieniu przed jego ostateczną akceptacją.

W czasie odbioru Towaru Klient ma prawo starannie sprawdzić stan Towaru w celu ustalenia czy Towar nie został uszkodzony w trakcie dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków Klient może sporządzić stosowny protokół z dostawcą opisując naruszenia. Brak protokółu, o którym mowa może wpływać na trudności w ustaleniu osoby/podmiotu odpowiedzialnego za uszkodzenie Towaru w trakcie dostawy.